Loading...
Wynajem średnioterminowy 2019-11-07T11:18:38+01:00

Potrzebujesz samochodu od 1-12 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz e-mail: flota@mirent.pl

KLASY SAMOCHODÓW

Wynajem na min. 3 miesiące z limitem 2500 km/miesiąc

Klasa A+

Toyota Aygo

Zapytaj o ofertę

Klasa B

Mazda 2, Suzuki Baleno

Zapytaj o ofertę

Klasa B+ (LPG)

Opel Corsa

Zapytaj o ofertę

Klasa C

Nissan Juke, Hyundai I30

Zapytaj o ofertę

Klasa C+

Opel Astra kombi LPG

Zapytaj o ofertę

Klasa D+

Mazda 6

Zapytaj o ofertę
toyota auris hybryda

Klasa ECO

Toyota Auris Hybryda

Zapytaj o ofertę

Klasa ECO+

Lexus IS300h

Zapytaj o ofertę

Klasa SUV

Jeep Renegade

Zapytaj o ofertę

Klasa D7

Citroen C4 Grand Picasso

Zapytaj o ofertę

Klasa 9-osobowe

Toyota ProAce

Zapytaj o ofertę

Klasa P+

Citroen Jumper L4H2

Zapytaj o ofertę

Zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy często są zainteresowani wynajęciem samochodu na okres dłuższy niż miesiąc. Właśnie dlatego firma Mirent przygotowała w opcję wynajmu pojazdu na okres od jednego do dwunastu miesięcy. Ten rodzaj usługi nazywamy wynajmem średnioterminowym. Zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorców przygotowujemy spersonalizowaną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb ofertę. Przedsiębiorcy już się przekonali, że to rozwiązanie jest opłacalne i często korzystają z tej usługi wypożyczalni. Dla osób prywatnych to rozwiązanie może okazać się równie korzystne, a w niektórych sytuacjach niezastąpione.

Usługi szczególne

Zawsze skupiamy się na potrzebach klienta i zapewniamy atrakcyjne warunki wynajmu. Limit kilometrów na jeden miesiąc zwiększyliśmy aż do 2500. W taki sposób wyeliminowaliśmy poczucie jakichkolwiek ograniczeń. Siedziby firmy są w kilku miastach w Polsce, więc jej oddziały będą w zasięgu ręki klientów zarówno z dużych jak i mniejszych miejscowości. W rozbudowanej i zróżnicowanej ofercie, między innymi można znaleźć takie rodzaje pojazdów jak:

· auta mniejsze,
· limuzyny,
· auta o większej pojemności,
· auta ekologiczne,
· inne typy pojazdów

Naszym sukcesem jest zaufanie klientów. Uzyskaliśmy je dzięki doświadczeniu w branży, znajomości rynku oraz stawianiu potrzeb klientów na pierwszym miejscu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Dowodem wysokiej jakość usług są powracający lub decydujący się na przedłużenie umowy klienci.