Wynajem długoterminowy Volkswagen 2019-01-30T13:27:28+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy Volkswagen

Wynajem długoterminowy Volkswagen Up

Volkswagen Up

Przejdź do oferty
Wynajem długoterminowy Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Przejdź do oferty

Volkswagen Golf 1.4 TSI

Przejdź do oferty
Volkswagen-Golf-VII

Volkswagen Golf VII

Przejdź do oferty

Volkswagen Golf 1.6 TDI

Przejdź do oferty

Wynajem długoterminowy samochodów marki Volskwagen

Volkswagen to jedna z najpopularniejszych, niemieckich marek. Dawny „samochód dla ludu”, stał się dziś synonimem oszczędności, trwałości i prestiżu. I właśnie dlatego w naszej ofercie, jest tak dużo samochodów tej marki.

Różna pojemność, różne wymogi

W naszej ofercie można znaleźć samochody o różnych parametrach technicznych. Widać to zwłaszcza na przykładzie jednostek napędowych, których pojemność wynosi od 1 do nawet 1.6 litra. Oferując wynajem długoterminowy samochodów, doszliśmy do wniosku, że niektórzy Klienci będą poszukiwać pojazdów oszczędnych a inni – bardziej dynamicznych. Dlatego samochody marki Volkswagen, które można znaleźć w naszej ofercie, spełnią wymagania każdej grupy Klientów, niezależnie od ich preferencji i oczekiwań.

Benzyna, czy olej napędowy?

W naszej ofercie wynajmu samochodów osobowych nie mogło zabraknąć zarówno pojazdów z silnikiem Diesla, jak i typowych aut benzynowych. Pod tym względem dostosowujemy się do oczekiwań naszych Klientów, dla których zarówno parametry jazdy, jak i rodzaj spalanego paliwa nie pozostają bez znaczenia.

Automatycznie lub manualnie

Oferujemy wynajem samochodu o zróżnicowanych parametrach technicznych, obejmujących również konstrukcję skrzyni biegów. Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy ofertę aut ze skrzynią automatyczną, gwarantującą maksymalny komfort i optymalną dynamikę jazdy. Z kolei osobom ceniącym klasyczne rozwiązania, polecamy auta ze skrzynią manualną.

Dlaczego warto nas wybrać?

  1. Jesteśmy profesjonalistami. Umowę sporządzamy w sposób czytelny, bez jakichkolwiek ukrytych kruczków.
  2. Gwarantujemy tylko nowe modele, ubezpieczone zarówno w ramach OC, jak i AutoCasco.
  3. Nie boimy się awarii. Gwarantujemy Ci, że obejmiemy wynajęty u nas pojazd odpowiednią gwarancją techniczną.

Ponadto nasz wynajem długoterminowy Volkswagen, to gwarancja niskich cen, o których każdy leasingobiorca może jedynie pomarzyć. Jeśli więc jesteś zainteresowany naszą ofertą, koniecznie zajrzyj na naszą stronę.

Zapraszamy do kontaktu!