Wynajem długoterminowy Toyota 2019-01-30T12:59:11+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy Toyota

toyota auris hybryda

Toyota Auris Hybryda

Przejdź do oferty
Toyota-Aygo

Toyota Aygo

Przejdź do oferty
Toyota-Auris-Hybrid-kombi

Toyota Auris Hybryda Kombi

Przejdź do oferty

Wynajem długoterminowy samochodów marki Toyota

Toyota to synonim niezawodności i doskonałej jakości prosto z Azji. Samochody marki Toyota są popularne tak naprawdę na całym świecie. Również Polacy pokochali modele takie jak na przykład Toyota Aygo lub Toyota Auris. Chętnie nimi jeżdżą, bo to samochody szybkie i zwrotne, jednocześnie bardzo wygodne i bezpieczne. Sprawdzą się idealnie w roli samochodu służbowego, jak też rodzinnego auta.

Wynajem długoterminowy Toyota

Wynajem samochodu zwykle interesował osoby, które podróżowały gdzieś w odległe zakątki świata lub Polski, nie mając tam dostępu do swojego prywatnego auta. Taki wynajem zwykle dotyczył kilku dni, po których auto było zwracane do firmy wynajmującej. Współcześnie w ofercie firmy Mirent pojawiła się możliwość wynajmu samochodu w trybie długoterminowym. Auta marki Toyota można zatem wynająć na co najmniej rok, lub maksymalnie na 3 lata. Przez cały ten okres płaci się opłaty w systemie ratalnym, a zatem każdego miesiąca należy dokonać płatności w kwocie wcześniej z góry ustalonej. Grafik opłat pozwala na zaplanowanie tego wydatku w budżecie firmowym czy prywatnym. Jeżeli samochód marki Toyota wynajmuje się na firmę, wszystkie koszty z tym związane będą mogły być włączone do kosztów prowadzenia firmy.

Auta do wynajęcia w trybie długoterminowym

Możliwość długoterminowego wynajmu auta jest szczególnie korzystna dla osób, które nie dysponują gotówką na zakup nowego samochodu. Jest ona również świetną oferta dla tych, którzy nie chcą kupować auta na kredyt lub brać go w leasingu. Auto wynajęte w trybie długoterminowym jest objęte ochroną, zatem wszelakie usterki czy stłuczki to problem, w którego rozwiązaniu klientowi pomoże pracownik firmy. To spory komfort oraz świadomość, że w trudnych sytuacjach na drodze będzie ktoś, kto wesprze pomocą i radą. Kadra firmy Mirent to doświadczeni pracownicy, którzy doskonale znają rynek samochodów. Udzielę wszelkich fachowych porad dotyczących wynajmu długoterminowego samochodów Toyota, tak każdy klient był zadowolony ze swojego samochodu.