Wynajem długoterminowy Skoda 2019-01-30T12:25:01+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy Skoda

Skoda Octavia

Przejdź do oferty
Skoda_Rapid_duza

Skoda Rapid

Przejdź do oferty
skoda-citigo

Skoda Citigo

Przejdź do oferty
skoda_fabia_kombi

Skoda Fabia Kombi LPG

Przejdź do oferty
skoda-octavia-combi

Skoda Octavia Kombi

Przejdź do oferty
skoda-fabia-duza

Skoda Fabia LPG

Przejdź do oferty

Skoda Rapid Spaceback

Przejdź do oferty

Samochody marki Skoda w ofercie wynajmu długoterminowego

Skoda to jedna z najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce. Polacy uwielbiają jeździć Skodami, są to jedne z częściej wybieranych aut, na przykład przez osoby prowadzące własne firmy. Obecnie można skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego samochodów marki Skoda, która pojawiła się w firmie Mirent.

Wynajem długoterminowy Skoda

Wynajem samochodu w trybie długoterminowym to jedna z ofert firmy Mirent. Klienci mogą skorzystać z możliwości wynajmu luksusowej limuzyny marki Skoda, albo zdecydować się na model kombi. Wszystko uzależnione jest od potrzeb konkretnego klienta. Z pewnością warto kierować się tym, jak na co dzień wygląda praca, bo to właśnie w związku z nią samochody są wynajmowane w trybie długoterminowym. Właściciele firm robią to po to, by nie musieć brać kredytu na auto oraz by nie obciążać swojej zdolności kredytowej. Ważne jest to, że wszystkie koszty związane z wynajmem auta w trybie długoterminowym, można ująć w rozliczeniach kosztów prowadzenia firmy. Jest również możliwość przeliczenia tak zwanej kilometrówki, podczas użytkowania samochodu wynajmowanego w trybie długoterminowym.

Dlaczego wynajem w trybie długoterminowym to dobre rozwiązanie?

Załatwiając formalności związane z wynajmem auta w firmie Mirent, z pewnością bardzo miłym zaskoczeniem będzie to, jak cały ten proces jest prosty. Nie trzeba posiadać żadnej kwoty do wpłacenia na początek, bo to firma bierze na siebie zakup samochodów oraz ich serwisowanie. Jedyny koszt to stałe comiesięczne raty, których wysokość znana jest z góry. Umowę podpisuje się na co najmniej rok, ale samochód marki Skoda może być wynajęty nawet na dwa lub trzy lata. Jeżeli będzie się go świetnie użytkować – z pewnością umowa będzie kontynuowana. Jednak z jakichkolwiek powodów klient będzie chciał zmienić na przykład markę lub model auta, umowę można wcześniej rozwiązać. Elastyczne podejście do potrzeb klienta zjednuje sobie wielu współczesnych ludzi, którzy chcą z łatwością korzystać z nowoczesnych ofert, ale też móc z nich w dogodnej chwili zrezygnować.