Wynajem długoterminowy Seat 2019-02-04T11:35:28+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy Seat

Seat Leon Kombi

Przejdź do oferty
seat toledo

Seat Toledo DSG

Przejdź do oferty

Seat Toledo

Przejdź do oferty
seat mii

Seat Mii

Przejdź do oferty

Wynajem długoterminowy samochodu marki Seat

Wynajem długoterminowy Seat to znakomita propozycja dla osób, które stawiają na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla firm, które stawiają na nowoczesną flotę pojazdów. Proponowane przez nas modele tylko auta wysokiej klasy, które zapewniają najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania. Z pewnością usatysfakcjonuje to nawet najbardziej wymagające osoby. Oferujemy szereg kultowych modeli, takich jak np. Seat Leon, Seat Toledo DSG, Seat Toledo, Seat Mii.

Samochód dopasowany do potrzeb

Długoterminowy wynajem samochodu niesie za sobą szereg korzyści. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować możliwie najkorzystniejsze warunki współpracy. Po pierwsze pomagamy w doborze odpowiedniego modelu. Nasza obsługa posiada wieloletnie doświadczenie, a także szeroką wiedzę. Wszyscy nasi konsultanci już dawna pracują w branży motoryzacyjnej. Są to osoby w pełni wykwalifikowane, a jednocześnie przyjaźnie nastawione do klienta.

Znając potrzeby i oczekiwania klienta możemy zaproponować najtrafniejsze rozwiązanie. Do każdej osoby podchodzimy w sposób indywidualny. Cenimy sobie profesjonalizm, tak więc do każdej sprawy pochodzimy z dużym zaangażowaniem. Warunki współpracy są elastycznie dopasowywane do potrzeb. Ponadto można je zmienić już po podpisaniu umowy. Najważniejsze jest to, aby flota pojazdów była w stu procentach dopasowana do specyfiki danej branży.

Bez zbędnych formalności

Z dużym szacunkiem podchodzimy do interesów naszych klientów. Mamy świadomość, że czas to pieniądz. Właśnie dlatego ograniczyliśmy ilość formalności do absolutnego minimum. Wynajem samochodów długoterminowy odbywa się w oparciu o jasne i zrozumiałe procedury. Odpowiadamy za większość spraw związanych z użytkowaniem pojazdu. Mowa tutaj o serwisowaniu, przeglądzie technicznym, a także wielu innych czynnościach.

Na uwagę zasługuje fakt, że klient może zwrócić samochód wcześniej, niż jest to określone w umowie. Ponadto pozwalamy na wymianę auta na inny model. W dowolnym momencie można również wynająć kolejne samochody. Należy pamiętać, że w przypadku najmu kilku pojazdów warunki współpracy są o wiele korzystniejsze. Klient może liczyć na atrakcyjne zniżki. Plusem naszej oferty jest także to, że wszystkie proponowane samochody marki Seat są dostępne od ręki.

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy

Każda osoba, która zdecyduje się wynajem długoterminowy może liczyć na kompleksowe wsparcie naszej obsługi. Dla nas klient jest na pierwszym miejscu nie tylko w momencie podpisywania umowy. Robimy wszystko, aby czuł on nasze zaangażowanie. W sytuacjach losowych udzielamy informacji, które są niezbędne do rozwiązania problemu. Pomagamy w przypadku stłuczki, niespodziewanej awarii, problemów z odpaleniem silnika itd.

Trzeba podkreślić, że nie wymagamy wkładu początkowego. To my w całości pokrywamy koszt zakupu danego samochodu, co jest korzystne z punktu widzenia klienta. Załatwiamy także wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniem pojazdu.