Wynajem długoterminowy Opel 2019-01-30T12:12:06+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy Opel

opel-astra-kombi-1

Opel Astra Kombi LPG

Przejdź do oferty
opel-corsa-lpg

Opel Corsa LPG

Przejdź do oferty

Wynajem długoterminowy samochodu marki Opel

Możliwość jeżdżenia wygodnym i przestronnym samochodem, w którym komfort jazdy wynika również z bezpieczeństwa, to naprawdę bardzo duży przywilej. W dzisiejszych czasach nie muszą z niego korzystać tylko ludzie majętni, których stać na zakup na przykład samochodu marki Opel. Istnieje bowiem możliwość wynajmu samochodu w trybie długoterminowym. Na czym to polega oraz czy jest opłacalne? Wszystkie potrzebne informacje znajdują się poniżej.

Wynajem samochodów długoterminowy

Wynajem samochodu to dosyć znana i popularna usługa na rynku motoryzacyjnym. Bardzo często korzystają z niej na przykład turyści, wyjeżdżający gdzieś do obcego kraju, którzy nie mają tam możliwości korzystać z własnego auta, natomiast bardzo chcą zachować komfort poruszania się samochodem. Na kilka dni lub trochę dłużej wynajmują tam zatem samochód, z którego korzystają by zwiedzać okolicę. Wynajem samochodu na dłuższy termin to zatem usługa w pewien sposób podobna, natomiast skierowana do klientów, którzy nie potrzebują auta do zwiedzania, tylko do codziennego użytkowania. Długoterminowy wynajem samochodu zakłada, że auto będzie wynajęte na co najmniej rok. Taką umowę z firmą wynajmującą samochody można natomiast podpisać maksymalnie na 3 lata. Oznacza to zatem, że uiszczając z góry ustaloną miesięczną opłatę za wynajem na przykład samochodu marki Opel, można cieszyć się przez kilka lat komfortem prowadzenia świetnego auta. Co ważne, umowa zawarta na wynajem samochodu nie wpływa na przykład na obniżenie zdolności kredytowej, jak to bywa w przypadku leasingowania samochodu. To zatem świetna gratka dla tych osób, które potrzebują prestiżowego samochodu, takiego jak na przykład Opel Astra kombi lub Opel Corsa, a nie chcą zawierać umowy leasingu, lub zwyczajnie nie mają funduszy na zakup auta w salonie.

Wynajem długoterminowy Opel

Nowoczesne usługi firm wynajmujących samochody to zatem odpowiedź na potrzeby różnych klientów. Mogą z nich skorzystać zarówno osoby prywatne, które chciałyby zmienić samochód na lepszy, zatem wynajem długoterminowy jest dla nich jedną z takich możliwości. Jest to również oferta skierowana do właścicieli firm i przedsiębiorstw, dla których samochód jest niejako środkiem do wykonywania pracy. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że nowoczesne i zadbane auto to jeden z czynników wpływających na wizerunek w biznesie. Prestiżowy samochód robi zawsze bardzo dobre wrażenie. Nikt nie musi wiedzieć, że jest to samochód wynajmowany. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że wynajem samochodu to doskonała opcja dla osób lubiących proste i bezpieczne rozwiązania. Wsparcie firmy i pracowników w tak trudnych sytuacjach jest na przykład stłuczka, jest naprawdę bardzo nieocenione. Poczucie, że ktoś w fachowy sposób zajmie się rozwiązaniem trudnej sytuacji, to komfort dla bardzo wielu kierowców. Jest to jeden z argumentów, które przemawiają za tym, by skorzystać z możliwości wynajmu długoterminowego. Coraz więcej klientów korzysta z tej usługi, ciesząc się nowym samochodem.