Wynajem długoterminowy Lexus 2019-01-30T11:22:17+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy Lexus

lexus-nx300h

Lexus NX300h

Przejdź do oferty

Lexus GS300h

Przejdź do oferty

Lexus IS300h 2017

Przejdź do oferty

Wynajem długoterminowy samochodów marki Lexus

Niektóre marki samochodów kojarzą się z luksusem i ogromnym prestiżem. Tak właśnie postrzegana jest marka Lexus. Możliwość jeżdżenia na co dzień którymś z modeli Lexusa to prawdziwy przywilej i przyjemność. Już teraz można sobie na to pozwolić nawet wtedy, gdy nie stać nas na zakup tego samochodu w salonie, a z różnych powodów leasing również nie wchodzi w grę.

Wynajem długoterminowy Lexus

W ofercie firmy Mirent pojawiła się możliwość długoterminowego wynajmu samochodu Lexus. Wynajem długoterminowy to oferta skierowana do osób prowadzących na przykład działalności gospodarcze czy firmy, które z różnych względów nie chcą starać się o leasing lub kupować samochodu na kredyt. Wynajmowanie auta w trybie długoterminowym nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową. Zatem można cieszyć się możliwością prowadzenia luksusowego i drogiego auta, płacąc za nie w systemie ratalnym, a jednocześnie rozwijać swoją firmę, ubiegając się na przykład o kredyt na zakup sprzętu.

Dlaczego warto rozważyć wynajem samochodu w trybie długoterminowym?

Każdy właściciel firmy czy działalności gospodarczej, powinien przemyśleć najlepszy dla siebie sposób finansowania samochodów służbowych. Nie każdego stać na zakup auta z salonu, zaś samochody używane bywają zawodne. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem możliwość wynajmu nowego auta. Za auto wynajmowane w trybie długoterminowym, płaci się w ratach. Wysokość comiesięcznych rat jest znana, dlatego też łatwiej można zaplanować swoje wydatki, wplatając w nie opłaty za auto. Umowę można rozwiązać wcześniej, po prostu z niej rezygnując lub zmieniając auto na inne (na przykład na tańszy w wynajmie model czy markę). Elastyczne warunki, dostosowane do możliwości klienta, to znak rozpoznawczy firmy Mirent. Profesjonalna obsługa, czyli grono pracowników od lat zainteresowanych światem motoryzacji, wesprze w doborze odpowiedniego modelu auta marki Lexus. Nowoczesny i sprawny samochód, jednej z lepiej kojarzących się marek, będzie wspierał profesjonalny wizerunek, a także dawał przyjemność podczas prowadzenia w czasie wolnym.