Wynajem długoterminowy Kia 2019-01-30T11:19:42+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy Kia

kia-ceed-kombi

Kia Cee’d Kombi

Przejdź do oferty
kia-optima

Kia Optima Kombi

Przejdź do oferty

Długoterminowy wynajem samochodu marki Kia

Jedną z nowości na rynku usług motoryzacyjnych jest możliwość wynajmu samochodu w trybie długoterminowym. To odpowiedź na potrzeby tych klientów, którzy z różnych względów potrzebują wygodnego i komfortowego samochodu, jednak zakup ze środków własnych lub wzięcie samochodu w leasing, nie jest w ich przypadku możliwe. Rozwiązaniem jest wynajem samochodu w trybie długoterminowym, a zatem na co najmniej 12 miesięcy. Umowa wynajmu samochodu można podpisać na dłużej, jednak nie więcej niż 36 miesięcy, czyli dokładnie 3 lata.

Wynajem długoterminowy Kia – co warto wiedzieć?

Wynajem długoterminowy samochodów to stosunkowo nowa usługa. Jest ona skierowana głównie to przedsiębiorców i właścicieli niedużych film i biznesu, którzy potrzebują samochodów służbowych, a organizacja floty, na przykład poprzez leasingowania aut nie wchodzi w grę. W takiej sytuacji warto jest się udać do pracowników firmy Mirent, lub zapoznać z ofertą na stronie mirent.pl. Doświadczeni pracownicy dołożą wszelkich starań, aby rozpoznać prawidłowo potrzeby klienta i dobrać samochody tak, by flota sprawdzała się jak najbardziej efektywnie, a przy tym wynajem samochodu był jak najbardziej ekonomiczny dla klienta. Warto wspomnieć o tym, że klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z zakupem auta, gdyż w całości koszty pokrywa firma wynajmująca. Raty za wynajem długoterminowy ustalane są z góry, co pozwala optymalnie planować budżet i uwzględniać w nim comiesięczne opłaty. Jasne warunki i przejrzysta strategia firmy to jeden z najważniejszych czynników, budujących tak duże zaufanie u klientów Mirent. Ludzie korzystający z możliwości wynajmu długoterminowego, którzy zdecydowali się na przykład na auto marki KIA, są zadowoleni również z kompleksowej pomocy w trudnych dla każdego kierowcy sytuacjach, takich jak na przykład konieczność serwisowania po stłuczce.

Korzyści dla firmy wynikające z wynajmu auta w trybie długoterminowym

Kto najczęściej korzysta z możliwości wynajmu auta w trybie długoterminowym? To oferta skierowana do osób prowadzących firmy i biznesy, dla których możliwość posiadania wygodnego i prestiżowego samochodu jest bardzo ważna. Współcześnie auto jest elementem wizerunku, każda firma chcąca dobrze funkcjonować w swojej branży, musi zatem zadbać o to jak postrzegają ją klienci i kontrahenci. Prestiżowe i zadbany samochód jest zatem jednym z elementów budowania swojego wizerunku na rynku. W przypadku wynajmu auta w trybie długoterminowym jest to korzystne jeszcze też dlatego, że w odróżnieniu od umowy leasingowania samochodu, wynajem nie obniża zdolności kredytowej. Można zatem rzec, że pozostawia to otwarte pole dla osób chcących zaciągać kredyty na przykład na rozwój własnej firmy. Koszty wynajmu długoterminowego można natomiast wyłączyć w tak zwane koszty prowadzenia firmy, co z pewnością jest ważne i pozwala obniżyć odprowadzany podatek. Podsumowując, świadomi i stawiający na rozwój przedsiębiorcy, którzy szukają ekonomicznych i inteligentnych rozwiązań, coraz częściej decydują się na wynajem swojej floty aut właśnie w trybie długoterminowym.