Wynajem długoterminowy Fiat 2019-01-30T11:13:50+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy Fiat

fiat500a

Fiat 500

Przejdź do oferty

Wynajem długoterminowy samochodu marki Fiat

Samochody marki Fiat cieszą się sporą popularnością w naszym kraju. Być może wynika to z sentymentu do tak zwanych maluchów, które wciąż jeszcze można spotkać na naszych drogach. Obiektywnie rzecz biorąc, samochody marki Fiat to po prostu auta doskonałej jakości za naprawdę przystępną cenę. Nowoczesna linia oraz kompleksowe wyposażenie zachęcają do tego, by Fiatem jeździć zarówno w czasie prywatnym, jak też użytkować ten samochód służbowo. Oferta długoterminowego wynajmu samochodów marki Fiat jest zatem skierowana do tych osób, które szukają niezawodnego służbowego auta, jednocześnie zwracając uwagę na koszty.

Wynajem długoterminowy Fiat

Samochody marki Fiat to jedna z najbardziej rozsądnych opcji jeżeli chodzi o wynajem auta w trybie długoterminowym. Sam wynajem długoterminowy jest niezwykle korzystny dla tych przedsiębiorców, dla których zakup samochodów za gotówkę lub leasingowanie aut, zwyczajnie nie wchodzą w grę ze względu na zbyt wysokie koszty. Tworzenie floty samochodów służbowych właśnie poprzez skorzystanie z możliwości ich wynajmu w trybie długoterminowym, jest zatem jedną z bardzo rozsądnych alternatyw. Wygodny samochód marki Fiat można wynająć na co najmniej rok, jeżeli jednak istnieje potrzeba wynajmu auta na dłużej, jak najbardziej jest to możliwe. Maksymalny czas, na który można zawrzeć umowę to bowiem 36 miesięcy, przy czym warto zaznaczyć, że klient w prosty sposób może rozwiązać umowę wcześniej. Elastyczne zasady bardzo odpowiadają współczesnym klientom, którzy żyją w tak szybko zmieniającej się biznesowej rzeczywistości. Jeżeli zatem stan finansów i gotowość do inwestowania we własny flotą podniesie się, zwyczajnie można zrezygnować z wynajmu samochodu. Do tego czasu jednak przywileje, takie jak brak komplikacji po stłuczkach czy wypadkach, opieka ze strony pracowników firmy, fachowa porada oraz z góry założony budżet na wynajem samochodów, z pewnością będą komfortowym rozwiązaniem.

Wynajem samochodów długoterminowy

Warto wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie, który jest związany z wynajmem aut. Mowa tutaj o bardzo korzystnych warunkach finansowych takiej oferty, przy jednoczesnym braku tak zwanego wkładu własnego na zakup aut. Odróżnia to ofertę jaką jest wynajem samochodu w trybie długoterminowym na przykład od leasingu, przy którym wkład własny najczęściej jest wymagany. Co zatem rozwiązanie doskonały dla początkujących i dopiero rozwijających swoje skrzydła firm, dla których tak duże finansowe obciążenia nie byłyby w żaden sposób możliwe do udźwignięcia. Ogromnym plusem wynajmu długoterminowego jest natomiast to, że comiesięczne opłaty można włączyć w tak zwanej koszty prowadzenia firmy i uzyskania dochodu. Korzystając z samochodu w wynajmowanych w trybie długoterminowym można również obliczyć tak zwaną kilometrówkę, a zatem wszystkie te kwestie, które są tak ważne dla przedsiębiorców, są dostępne. Z pewnością wszystko to właśnie wpływa na coraz większą popularność usługi wynajmu samochodów w trybie długoterminowym, z którego korzysta coraz więcej średnich i dużych przedsiębiorstw.