Wynajem długoterminowy Citroen 2019-02-04T11:28:46+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy Citroen

Wynajem długoterminowy samochodu marki Citroen

Wynajem długoterminowy Citroen to znakomita propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Nasza oferta została stworzona z myślą o najbardziej wymagających osobach. Zapewniamy korzystne ceny, a także dogodne warunki współpracy. Aktualnie proponujemy takie modele, jak Citroen Jumper L4H2 oraz Citroen C4 Grand Picasso. Są to wysokiej klasy pojazdy, które sprawdzą się w każdych warunkach. To prawdziwa gratka dla miłośników tej kultowej marki.

Indywidualne podejście do klienta

Każdy, kto zdecyduje się na wynajem samochodu w naszej firmie może liczyć na indywidualne podejście. Wszystko po to, aby oferta była w stu procentach dopasowana do potrzeb. Warunki umowy są elastycznie dopasowywane. Warto podkreślić, że posiadamy bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego modelu. Udzielimy również praktycznych wskazówek związanych z eksploatacją danego pojazdu. Wszyscy nasi konsultanci funkcjonują w branży motoryzacyjnej już od wielu lat. Właśnie dlatego klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie niezależnie od etapu współpracy.

W pierwszej kolejności staramy się poznać potrzeby i oczekiwania klienta. Dogłębnie je analizujemy, tak aby zaproponować możliwie najkorzystniejsze rozwiązanie. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, dzięki czemu klient nie traci swojego cennego czasu. Zajmujemy się niemal wszystkim, co jest istotne podczas wynajmu. Kompleksowa obsługa to spore udogodnienie dla najemcy, który często nie ma wystarczającej wiedzy na temat niezbędnych procedur.

Korzystne warunki umowy

Wynajem samochodów długoterminowy niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim klient może zaplanować swój budżet. Miesięczna rata za samochód jest znana, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów. Należy podkreślić, że nie wymagamy wpłaty początkowej. Plusem jest również fakt, że wynajem samochodu nie jest zaliczany do bilansu firmy. Przekłada się to na wyższą zdolność kredytową klienta. Użytkowanie wynajętego pojazdu umożliwia również odliczenie podatku VAT.

Bierzemy na swoje barki wszelkie obowiązki, które wynikają z użytkowania pojazdu. Dbamy o ubezpieczenie, regularne przeglądy, wymianę części eksploatacyjnych, a także wiele więcej. Ponadto udzielamy wsparcia w przypadku zdarzeń losowych. Dokładnie wyjaśnimy, jak postąpić w przypadku stłuczki, czy też nagłej awarii. Zapewniamy całkowity outsourcing usług, które nie są związane z działalnością operacyjną klienta.

Samochody dostępne od ręki

Proponowane przez nas samochody marki Citroen są dostępne od ręki, dzięki czemu klient nie musi czekać na ich sprowadzenie. Są one udostępniane bezpośrednio po podpisaniu umowy. Szanujemy czas naszych klientów, a więc nie wprowadzamy zbędnych formalności, które mogłyby opóźnić proces najmu.
Rozumiemy, że potrzeby klienta mogą zmienić się w trakcie umowy. Właśnie dlatego umożliwiamy zmianę warunków współpracy w niemal dowolnym momencie. Wszystkie procedury są proste i zrozumiałe, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o swoje interesy.