Wynajem długoterminowy BMW 2019-01-30T10:44:35+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy BMW

bmw-x4

BMW X4

Przejdź do oferty
BMW 3 wynajem długoterminowy

BMW 3

Przejdź do oferty
BMW_520xDrive

BMW 520

Przejdź do oferty

Wynajem długoterminowy samochodów marki BMW

Luksusowe samochody to jedno z tych dóbr, o których marzy sporo osób. Zapewniają one bowiem nie tylko świetny komfort podczas jazdy, ale też dużo większe bezpieczeństwo. A to właśnie bezpieczeństwo jest jedną z najcenniejszych wartości na drodze. Samochody marki BMW należą do jednych z najbardziej niezawodnych na rynku. Poza tym BMW to prestiż i luksus, na który można sobie teraz pozwolić.

Wynajem długoterminowy BMW

Wynajem samochodu zwykle kojarzy się z wypożyczeniem auta na kilka dni, na przykład podczas pobytu służbowego w obcym mieście, albo na wakacjach za granicą. Jednak jak w każdym obszarze życia, również tutaj pojawiają się nowe oferty. Jedną z nich jest oferta firmy Mirent, jaką jest wynajem długoterminowy samochodów marki BMW. W wynajmie długoterminowym klient deklaruje, że będzie korzystał z samochodu przynajmniej przez rok. Ustalane są comiesięczne raty, których wysokość znana jest z góry. W prosty i przejrzysty sposób, tak naprawdę w jeden dzień, można stać się użytkownikiem luksusowego i prestiżowego samochodu marki BMW.

Dla kogo oferta wynajmu długoterminowego?

Oferta wynajmu długoterminowego skierowana jest do tych osób, które nie chcą inwestować pieniędzy w zakup nowego samochodu, jednocześnie nie są też zainteresowane jeżdżeniem autem używanym. Mogą to być osoby prywatne, albo właściciele firm i działalności gospodarczych, którzy potrzebują wygodnych i zadbanych samochodów do wykonywania swoich zadań służbowych. Modele marki BMW z pewnością są synonimem prawdziwego luksusu oraz niemieckiej doskonałej jakości. Jeżeli jednak w trakcie użytkowania samochodu doszłoby do jakiejkolwiek awarii, umowa wynajmu auta w trybie długoterminowym chroni wynajmującego przed podnoszeniem kosztów. Serwisowaniem zajmuje się zatem firma wynajmująca, a klient ma spokojną głowę. Dla współczesnego, zabieganego człowieka taka oferta to wspaniała okazja, dlatego warto rozważyć wynajem długoterminowy samochodu, którego koszty mogą być włączone do kosztów prowadzenia firmy, podobnie jak w przypadku leasingu.