Wynajem długoterminowy Audi 2019-02-04T11:32:22+01:00

Potrzebujesz samochodu na 12 do 36 miesięcy?

Zadzwoń +48 532 47 47 97 lub napisz flota@mirent.pl

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę

Wynajem długoterminowy Audi

Audi A6 Limousine

Przejdź do oferty

Prestiżowe samochody marki Audi w ofercie wynajmu długoterminowego

Marka Audi ze swoimi pięknymi prestiżowymi limuzynami A6 jest doskonale znana na całym świecie. Te samochody to synonim luksusu, ogromnego komfortu prowadzenia oraz rzecz jasna bezpieczeństwa. Poza tym chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że samochody A6 Audi to również gwarancja pewnego wizerunku biznesowego. Jeżeli jest się przedsiębiorcą czy prowadzi się firmę, odpowiedni samochód służbowy jest jednym z elementów tego, jak jest się postrzeganym przez współpracowników, kontrahentów oraz klientów. We współczesnym świecie na szczęście nie trzeba dysponować ogromną gotówką, by móc cieszyć się tym wszystkim co daje posiadanie na co dzień samochodu Audi. Wynajem długoterminowy Audi to bowiem jedna z nowoczesnych ofert, która cieszy się niebywałą popularnością wśród klientów.

Wynajem samochodów długoterminowy

Długoterminowy wynajem samochodów to doskonała usługa odpowiadająca na potrzeby biznesu. Dla wszystkich przedsiębiorców, dla których zakup samochodu dla firmy za gotówkę, lub leasingowanie samochodu, które bardzo często łączy się z tak zwanym wkładem własnym, zwyczajnie nie jest na rękę, istnieje możliwość wynajmu auta w trybie długoterminowym. Umowę z firmą podpisuje się na co najmniej 12 miesięcy, jednak bardzo wielu klientów decyduje się na podpisanie jej na dłużej, przy czym maksymalny okres trwania to 36 miesięcy. Oznacza to, że nawet przez 3 lata można cieszyć się możliwością użytkowania doskonałej limuzyna Audi, płacąc raz w miesiącu z góry ustaloną opłatę. Dzięki temu łatwiej jest planować koszty finansowe prowadzenia własnej działalności, w której ten wydatek będzie uwzględniony. Jeżeli natomiast dobre wiatry wprowadzą firmę na dużo lepszą pozycję finansową, dzięki czemu zaistnieje możliwość zakupu aut firmowych, nie ma najmniejszych problemów z wcześniejszym rozwiązaniu umowy. Elastyczne i komfortowe warunki, to zatem jeden z najważniejszych argumentów, dzięki którym wynajem samochodu w trybie długoterminowym cieszy się tak dużą popularnością.

Wynajem długoterminowy samochodu marki Audi

Samochody marki Audi od zawsze przyciągały miłośników luksusu, dla których tak zwane pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie w tworzeniu pozycji wśród innych graczy w danym biznesie. Bez wątpienia limuzyna A6 Audi jest doskonałym samochodem, który to pierwsze wrażenie kształtuje na najwyższym poziomie. Tak naprawdę nikt nie domyśli się przy tym, że jest to samochód wynajmowany. Ogromnym plusem usługi wynajmowania auta jest natomiast to, że wszelkie trudne sytuacje takie jak na przykład stłuczka czy wypadek, jak również konieczność regularnego serwisowania, wezmą na siebie pracownicy firmy. To zdecydowanie dobra opcja dla tych osób, które chcą w pełni skupić się na własnej działalności, a kwestie związane z obsługą auta służbowego wolą zostawić fachowcom. Podsumowując, niebywała przyjemność możliwości korzystania z limuzyny Audi może stać się udziałem każdego, kto rozważa możliwość wynajmu tego doskonałego samochodu w trybie długoterminowym. To proste i bezproblemowe rozwiązanie.