Dlaczego hybrydy 2018-07-03T11:11:10+02:00

Wynajem samochodów hybrydowych

Dlaczego hybrydy

Samochody z napędem hybrydowym stają się coraz popularne. A dlaczego hybryda będzie dobrym samochodem dla Ciebie?

Niskie koszty eksploatacji

Dzięki zaawansowanej technologii, w warunkach miejskich, auto hybrydowe staje się prawdziwym mistrzem ekonomii. Przez większość czasu gdy poruszasz się w korku lub z prędkością kilkunastu kilometrów na godzinę, auto zużyje dosłownie kroplę benzyny. Jak to możliwe? Otóż w większości takich przypadków pracę silnika spalinowego niemal w całości przejmuje układ elektryczny. Dzięki takiemu rozwiązaniu, auta hybrydowe potrafią zużyć w mieście mniej niż 4 l benzyny na 100 km.

Zanieczyszczenie powietrza

Nie tylko ekonomia jest mocną stroną hybryd. Pisaliśmy już o przejmowaniu pracy silnika spalinowego przez silnik elektryczny. W praktyce daje nam to jeszcze jedną ogromną korzyść. Auta z napędem spalinowo-elektrycznym emitują zdecydowanie mniej szkodliwego CO2.

Osiągi

Patrząc na dane techniczne samochodów hybrydowych, trudno zauważyć różnice w mocy pomiędzy nimi a ich odpowiednikami spalinowymi. Jednak w praktyce wygląda to zdecydowanie lepiej i to na korzyść hybryd. Dlaczego? Otóż do dyspozycji masz nie tylko moc ale i moment obrotowy wynikający z pracy dwóch silników.

My decydując się na auto do miasto zdecydowanie wybieramy hybrydę. Zaufaj nam!

Potrzebujesz hybrydę na dłużej? Sprawdź nasze aktualne promocje wynajmu długoterminowego lub zadzwoń do naszego konsultanta.

Zobacz nasze hybrydy

toyota auris hybryda

Toyota Auris HSD

WIęcej

Lexus IS300h

Więcej

Lexus NX300h

Więcej

Samochody z napędem hybrydowym są popularne oraz cenione przez fanów motoryzacji. Jednak często cena takich samochodów dla jest dla klienta zaporową. Nie każdy chce oraz może pozwolić sobie na zakup takiego samochodu. Natomiast wynajmowanie takiego auta może być rozwiązaniem. Wiele firm korzysta z tej usługi i wynajmuje samochody hybrydowe. Stwarza to obraz firmy dbającej o ekologię. W tej dziedzinie wyróżnia się firma Mirent, której oferta pod tym względem jest bardzo bogata i dostosowana do zróżnicowanych oczekiwań.

Dlaczego hybryda?

Samochody hybrydowe są atrakcyjne z kilku zasadniczych względów:

  • koszty eksploatacji takiego samochodu są dużo niższe,
  • znacząco ograniczamy emisję zanieczyszczenia do otaczającego środowiska,
  • osiągi samochodów hybrydowych są wyższe.

Zarząd firmy może się zastanowić nad kupnem takiego samochodu na potrzeby firmy. Jednak wcale nie koniecznie firma powinna ponosić takie wysokie koszty. Wynajem, jest alternatywnym rozwiązaniem wiążącym się ze znacznie większymi korzyściami. Obecnie coraz więcej więcej podmiotów korzysta z tej opcji. Wypożyczalnia Mirent, której oddziały są w kilku polskich miastach, posiada wiele różnych aut, w tym są to auta hybrydowe.