Wypożyczalnia samochodów osobowych (MIRent ECO Car) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Key Account Manager

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjowanie kontraktów
  • przygotowywanie i podpisywanie umów
  • analiza rynku wynajmu samochodów
  • systematyczna praca w CRM
  • realizacja planów sprzedażowych

Oczekiwania:

  • wiedza i doświadczenie w aktywnej sprzedaży (mile widziane z branży motoryzacyjnej/ leasingowej/ finansowej)
  • łatwość budowania i utrzymywania relacji
  • samodzielność i duża kreatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widzialna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie w przedziale 3,5 - 10 tys zł wraz z prowizją
  • niezbędne narzędzie pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • samodzielność w powierzonych zadaniach
  • dobrą atmosferę w pracy i jasne kryteria rozliczania
  • zaplanowaną ścieżkę kariery

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu aplikacyjnego na adres: rekrutacja@mirent.pl