PRACA: Kierowca w wypożyczalni samochodów

  • Jeśli jesteś otwarty na kontakt z ludźmi

  • Jeśli lubisz motoryzację

  • Jeśli szukasz dorywczej pracy

  • Jeśli chcesz nabyć doświadczenie w nowoczesnej firmie wynajmu samochodów

Obowiązki:

  • rzetelna i profesjonalna obsługa klientów MIRENT
  • podstawianie i odbiór pojazdów, w tym również przekazanie i odbiór dokumentacji wypożyczanego pojazdu, pobieranie od klientów płatności, przekazywanie umów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • raporty z wykonywania pracy, z wykorzystaniem urządzeń mobilnych
  • utrzymanie i obsługa parku samochodowego: transport/odbiór pojazdów do serwisów, do myjni i do innych oddziałów na terenie Polski

Wymagania:

  • łatwość w kontakcie i pozytywne relacji z ludźmi
  • dyspozycyjność w określonym czasie
  • prawo jazdy kat. B, - min. rok doświadczenia
  •  wiedza dotycząca wyposażenia samochodu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • punktualność, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • elastyczny godziny pracy
  • pracę w dynamicznej firmie z młodym zespołem
  • możliwość zdobycia doświadczenia