Wypożyczalnia Samochodów MIRent-Wrocław

 

tel. +48 532 47 47 27 ,

e-mail: wroclaw@mirent.pl

ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław

Godziny pracy 9:00-17:00

Siedziba Wypożyczalni Samochodów MIRent Eco Car jest zlokalizowana przy ul. Legnickiej 52, tuż przy CH Magnolia Park. Biuro znajduje się na czwartym piętrze biurowca Omex. Po wyjściu z windy widoczne będą drzwi do części biurowej i domofon, nasze logo widnieje przy numerze 405. Wejście do naszego biura jest dokładnie na wprost wejścia do strefy biurowej.

Do naszego oddziału można dotrzeć tramwajami numer: 3, 10, 20, 31, 32, 33 oraz autobusem numer: 102 (przystanek „Niedźwiedzia”). Aby dojechać do nas samochodem należy wjechać na CH Magnolia od strony ul. Legnickiej i na pierwszym rondzie skręcić w lewo. Droga prowadzi pod wejście do naszego biurowca i do wjazdu na parking strzeżony gdzie mamy oznaczone miejsca parkingowe dla naszych Klientów.
Dojazd do Portu Lotniczego zajmuje ok. 10 minut jazdy samochodem, natomiast Dworzec Główny oddalony jest o ok. 15 minut jazdy tramwajem.

Wrocław jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Miasto otrzymało miano Polskiej Wenecji ze względu na charakterystyczny krajobraz centrum miasta, rozłożonego na wysepkach i obu brzegach Odry.

Wrocław jest miastem o bogatej i burzliwej historii. Czasy wczesnego średniowiecza przypomina Ostrów Tumski, na którym zachował się w doskonałym stanie jeden z najpiękniejszych w Europie zespołów architektury sakralnej. Magicznym miejscem jest również Wrocławski Rynek wraz z zabytkowym Ratuszem, zaliczanym do najwspanialszych budowli gotyckich w Europie Środkowej. Będąc we Wrocławiu koniecznie należy odwiedzić najpiękniejsze w Polsce ZOO wraz z fantastycznym Afrykarium.

Zapraszamy do Wrocławia!

Lokalizacja oddziału