Wypożyczalnia Samochodów MiRent-Warszawa

 

tel. +48 532 47 47 17‬,

e-mail: warszawa@mirent.pl

Aleje Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

Godziny pracy 8:00-18:00

Oddział w Warszawie ma dogodne połączenie do centrum miasta oraz na lotnisko Okęcie. Dojazd do centrum oraz lotniska zajmuje 20 minut.

Nasze biuro mieści się na 2 p. w Centrum Handlowym Reduta przy Alejach Jerozolimskich 148. Wchodząc do nas od Alei Jerozolimskich, przy głównym wejściu jest domofon, my jesteśmy pod numerem 6. Jeżeli już jesteś w galerii, z głównego holu udaj się na 2 piętro i na balkonie skręć w prawo. Można do nas dojechać autobusami 158, 127, 130, 136, 178, 187, 191, 405, 517, 717 - przystanek Berestecka, SKM 2 i 3 oraz kolejką podmiejską WKD. Niedaleko nas jest również Dworzec Warszawa Zachodnia (2 przystanki autobusowe).

Warszawa to największe polskie miasto, położone po obu stronach najdłuższej rzeki w kraju – Wisły. Miasto to dzieli się na część prawobrzeżną, z zabytkową Pragą, oraz lewobrzeżną, gdzie odnajdziemy główne instytucje kulturalne, siedziby organizacji i instytucji miejskich, jak i miejsca zabytkowe, do których należy Stare Miasto z Zamkiem Królewskim, Łazienki Królewskie, Pałac w Wilanowie wraz z ogrodami, oraz Muzeum Powstania Warszawskiego.

Warty zobaczenia jest kompleks Soho Factory na warszawskiej Pradze, który obfituje w wydarzenia kulturalne i artystyczne, gdzie mieści się choćby Muzeum Neonów. Dla spragnionych widoków polecamy taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki oraz Ogrody na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej. Niedaleko Ogrodów znajduje się Muzeum Kopernika, które swoją ofertą zainteresuje wszystkie grupy wiekowe.

Zapraszamy do Warszawy!

Lokalizacja oddziału